Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em)

/ Otáčivé hlediště

M. Glaser / O. Šubrtová

česká komedie premiéra: 11. 6. 2004
Tweetněte nás!

Česká komedie o záletném králi Jindřichovi, jeho šesti ženách, zrádném rádci a královu dvojníkovi, který způsobil neuvěřitelné věci. V hlavní dvojroli Petr Rychlý.

 

Účinkovali

JINDŘICH VIII., král anglický / JINDRA, hostínský
CROMWELL, králův kancléř
KATEŘINA ARAGONSKÁ, první choť Jindřicha VIII.
ANNA BOLEYNOVÁ, druhá choť Jindřicha VIII.
JANA SEYMOUROVÁ, třetí choť Jindřicha VIII.
ANNA KLEVSKÁ, čtvrtá choť Jindřicha VIII.
KATEŘINA HOWARDOVÁ, pátá choť Jindřicha VIII.
KATEŘINA PARROVÁ, šestá choť Jindřicha VIII.
WOLSEY, kardinál
THOMAS BOLEYN,otec královny Anny
ALŽBĚTA BOLEYNOVÁ, matka královny Anny
JIŘÍ BOLEYN, bratr královy Anny
MARIE BOLEYNOVÁ, sestra královny Anny
HOSTINSKÁ ANNA, žena hostinského Jindry
JOHN,syn Jindry a Anny
SLUHA Cromwellův
DÍVKA
MNICH ASTOLFO
Dvojník
Dokumenty
Plakát k představení
foto / Petr Neubert, grafické zpracování Marek Vácha
Z médií
českobudějovický.deník.cz
18. 9. 2017
českobudějovický.deník.cz
Deník
31.8.2017
Deník
24.8.2017
Deník
24.8.2017
českobudějovický.deník.cz
24.8.2017
Deník
30. 12. 2016
www.budejckadrbna.cz
8. 9. 2016
scéna.cz
11. 7. 2016
Deník
12. 7. 2016
eurozpravy.cz
8. 7. 2016
5+2 dny
1. 7. 2016
Deník
7. 7. 2016
Deník
24. 6. 2016
MF dnes
24. 6. 2016
Deník
23. 6. 2016
Deník
21. 6. 2016
Deník
6. 1. 2015
 
Pohybová spolupráce Martin  Pacek

 
Více...
Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 2. 10. 2017

Nezapomenutelný zážitek v neopakovatelném prostředí Otáčivého hlediště. Zvláště smekáme před výkonem Petra Rychlého ve dvouroli krále Jindřicha VIII a hostinského Jinřicha. Nebyli jsme na Otáčivém hledišti poprvé a doufáme, že to nebylo díky snahám některým záškodníkům naposled. Děkujeme, manželé Bílkovi  
Bohumír Bílek

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 29. 8. 2017

V sobotu večer na točně krumlovské, hrálo se divadlo skutečně královské. Herecký koncert Petra Rychlého, alias Jindry, Jindřicha VIII. Fyzicky náročný výkon to byl, všechny skvěle pobavil.   Rovněž skvělý, výtečný, byl i Roman Nevěčný. V roli Anny Boleynové, tleskám Lence Šestákové. Klanět se mi chtělo, Hlaváčková Věro! Herečka jste s velkým H, o tom se jen mnohým zdá.   Komedie, žádný thriller, klasa i pan Untermüller. Do starého železa, nepatří ani Vítů Tereza. Bavila nás též čile, talentu má, jémine! Daniela Bambasová, Anna Klevská je špicová. Jistota je Pavel Oubram, sluhou jeho jsem odbourán.   Malí kluci byli skvělí, s Drápelou si vyhověli. A Tomášův John, famózní je on. Po zábavě skvělé, děkuji já vřele. Komparsistům, dětem, hvězdám, upřímně já znovu tleskám. Těším se moc na příště,   ahoj, otáčivé hlediště.
Jaromír Brandýský

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 29. 8. 2017

Dekuji za krasne divadeni predstaveni 27. 8. budu dlouho vzpominat a tesim se na pristi rok. Dekuji.
Jana

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 28. 8. 2017

Skvělá Věra Hlaváčková a exceletní Roman Nevěčný .
Lenka Novotná

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 24. 8. 2017

Opět bylo divadlo úžasné a nejúžasnější byl pan Rychlý - pan HEREC!!! Neopakovatelný zážitek podobně jako každý rok, tak snad ještě někdy na viděnou. Přeji mnoho dalších úspěchů celému "otáčku"!
Jája

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 24. 8. 2017

Dobrý den,moc děkujeme za krásný kulturní zážitek z představení 18/8 2017. Všichni herci byli výborní,hlavně pan Rychlý který to měl opravdu velmi náročné a moc se ve svých rolích naběhal. Moc děkujeme.   
Iva Boudová

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 24. 8. 2017

Král Jindřich VIII. aneb Chudák král(em) - 19.8.2017 V sobotu 19.8.2017 jsem jako "náhradnice" jela s kamarádkou na výlet do Českého Krumlova spojený s divadlem. Počasí nám nakonec přálo a představení jsme si moc užily. "Otáčko" je opravdu zážitek a herecké výkony to jen umocnily. Jediné, co nejen mě přišlo zvláštní, bylo, že se i přes zaplacení ne zrovna nízkého vstupného, vybíralo za použití WC 10 Kč. To se mi nestalo ani v Praze na Shakespearovských slavnostech..
Martina

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 24. 8. 2017

Dobrý den, dne 16.8.2017 jsme poprvé navštívili divadlo s otáčivým hledištěm a byli jsme nadšeni nejen prostředím, technikou, ale především nádherným představením, které pro nás připravili herci v čele s Petrem Rychlým ve dvojroli Jindřicha VIII. a hostinského. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek a budeme se těšit na další ročník sezony tohoto divadla. Ještě jednou děkujeme. Břeclaváci
Ivan Bátěk

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 20. 7. 2016

Představení Ženy Jindřicha VIII. bylo skvělé. Velmi se mi líbily výkony herců, zejména pánů Rychlého a Nevěčného. Děkuji a příště na viděnou.
Lucy

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 18. 7. 2016

30.6.2016 jsme navštívili představení v otáčivém hledišti v Českém Krumlově Ženy Jindřicha VIII. aneb chudák král(em). Představení se nám moc líbilo a velké poděkování patří všem zúčastněným hercům, ale hlavně panu Petru Rychlému, který při tomto představení přímo exceloval. Obdivuji jeho výkony a skláním se před ním. Pane Rychlý, jste třída!
Simona Čapáková

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 14. 7. 2016

Navštívili jsme, s celou rodinou, představení Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em) a moc se nám to líbilo. Milujeme pana Petra Rychlého, který nás opět nezklamal. Samozřejmě, že všichni herci byli výborní, ale pan Rychlý je prostě TOP. V příštím roce se opět budeme těšit toto představení a pevně doufat, že pan Rychlý bude opět v hlavní roli. :)
Kuba

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 13. 7. 2016

Dobrý den, jsme spolu s mými dcerami a sestrami pravidelnými divačkami vašeho divadla v přírodě. Letos jsme byly 6.7. již na druhém představení této sezóny a opět jste nezklamali!!! Opět velmi pěkný výkon všech herců až po ty nejmenší . A pan Rychlý výborný herec, bavič a "sportovec". Svými vtipnými aktuálními poznámkami kolikrát odboural i spoluúčinkující. A to se nám všem líbilo. A i to, že pan Rychlý se po tomto výkonu ještě nestranil diváků a s mou dcerou se ještě nakonec vyfotografoval, je velice profesionální. Jen tak dál a těšíme se na další nová představení. 
Marie, Šárka, Lenka, Jana a Milena z Tábora

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 11. 7. 2016

Dobrý den,moc děkujeme za krásný kulturní zážitek z představení 6.7.2016.Všichni herci byli výborní,hlavně pan Rychlý který to měl opravdu velmi náročné a moc se ve svých rolích naběhal. Moc děkujeme.
Ivana + Ivana

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 11. 7. 2016

V únoru 16 jsem sehnal 2 lístky dokonce vedle sebe na 8.7.16. Můžeme jen smeknout před úchvatným představením od Vás všech. Po celou dobu jsme se bavili, bez hluchých míst a takovém tempu i s vloženým humorem, komunikace s publikem, otáčko nás nadchlo, můžeme jen každému doporučit tento útěk z každodenní reality s politiky...... moc Vám všem děkujeme a přejeme hodně úspěchů a hlavně zdraví,
Míla a Zdeňka

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em), 11. 7. 2016

Včera jsme byli poprvé na otáčku. Bylo to fantastické, výborné výkony všech herců včele s panem Petrem Rychlým. Úžasně jsme si to užili. Několikanásobná děkovačka, potlesk ve stoje. Opravdu super. Díky. Srpovi  Mirotice.
Jaroslav
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 451 + 2 je: