Romeo a Julie

/ Otáčivé hlediště

Attila Egerházi, Sergej Prokofjev

balet premiéra: 5. 7. 2012
Tweetněte nás!

Shakespearův příběh je věčné mistrovské dílo lásky a nenávisti. Taneční drama řečí těla vyjadřuje vztahovou strukturu lásky mezi mlýnskými kameny nenávistné společnosti.

Dokumenty
Plakát k představení
foto Richard Nowak / design Marek Vácha
Tisková zpráva
Z médií
Haló noviny
3. 9. 2012
Sem tam
č. 19, srpen 2012
Topzine.cz
18. 7. 2012
Jihoceskenovinky.cz
9. 7. 2012
Deník
3. 7. 2012
Nejlepsi-adresa.cz
2. 7. 2012
MF dnes
2. 7. 2012
Týdeník Budějovicko
23. 5. 2012
Deník
21. 5. 2012
Nejlepsi-adresa.cz
16. 5. 2012
Divadlo.cz
15. 5. 2012
MF dnes
14. 5. 2012
 
Choreografie a režie Attila Egerházi
Asistenti choreografa a baletní mistři Shirley Esseboom, Linda Svidró Schneider
Světelný design Loes Schakenbos
Světelný re-design Attila Egerházi
Představení řídí Michaela Freudenschussová

 
foto Petr Neubert 

Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Romeo a Julie, 15. 3. 2013

Balet má velmi dobrou choreografii i výborné baletní výkony (Julie). Ale celkový dojem bohužel kazí dle mého názoru naprosto nevýrazné kostýmy. Je velká škoda, že divák, který chce vidět krásu a příběh ztvárněný tancem, má problém poznat Monteka od Kapuleta a tržní scénu od plesové. Myslím, že i proto zazněl při našem představení potlesk na otevřené scéně jen jednou a celkově bylo publikum chladné. Jak se máme nadchnout, když se celé představení díváme na šedou a béžovou? Hana Pazderníková  
Hana Pazderníková

Romeo a Julie, 2. 1. 2013

Skvělá podívaná. Děkuji  
Olga Eliášková

Romeo a Julie, 9. 7. 2012

Romeo a Julie na Otáčku včera bylo skvělé, jak výkony všech hlavních představitelů, tak i dalších. Jakub Sadílek byl opět výborný, ale i další...představení se povedlo, atmosféra byla úžasná.
Pavel

Romeo a Julie, 9. 7. 2012

Při závěrečném potlesku jsme volali BRAVO!!! Před chvílí jsme se vrátili z baletu Romeo a Julie hraného před otáčivým hledištěm. Moc děkujeme všem, kdo se na představení podíleli. Hloubka našeho zážitku se nedá ani slovy vyjádřit. Díky. Díky. Byli jste skvělý.... Propracovaná choreografie, úžasné nasvětlení, působivé prostředí zahrady, krásné počasí a především skvělé výkony tanečníků a tanečnic si zaslouží velkou pochvalu a uznání. Celé dílo vyzařuje ve vašem podání radost, přirozenost a pohodu (i když se jedná o tragedii) a je za ním samozřejmě vidět obrovský kus práce. Ještě jednou děkujeme. P.S. Představitelé Romea a Julie byli kouzelní. :-)
Lukovi


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 978 + 5 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.