Kocour v botách

/ Otáčivé hlediště

Zdeněk Jecelín

komická revue premiéra: 10. 6. 2006
Tweetněte nás!

Komu patří točna? Zlému kouzelníkovi? Pánovi z Nemanic? Kocourovi? Dětem? Pohádka o velké krádeži v jednom z nejkrásnějších parků na světě. Citát: „Koroptev je nejkrásnější.” Koroptev

 
Dramaturgie Zdeněk Jecelín
Pohybová spolupráce Zdeněk Mládek
Asistent režie Nikola Studihradová

 

Kapela Pavla Malhockého:

klarinet, altsaxofon - Jan Kopf / kytara - Josef Fojta / klarinet - Ondřej Pecka / trubka - Martin Vališ / trombón - Martin Čuta / buben - Lukáš ZahradníkUpozornění: Z provozně technických důvodů již nebudou na Otáčivém hledišti v prodeji vstupenky k stání (na schody). Děkujeme za pochopení

Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Kocour v botách, 19. 6. 2012

Měli jsme smůlu, že dnes ráno docela dost pršelo, ale i přes nepřízeň se dopolední představení konalo. Chvilkami přibíhaly dámy s deštníky alespoň pro kapelu. Ale déšť po chvíli ustal a všichni si pohádku užili, děti se bavily a já brečela smíchy :-) Kocour byl naprosto úžasný. Byli jsme i vloni na Cestě kolem světa a příští rok půjdeme jistě zas. Všem vřele doporučuji.
Jana Saitlová

Kocour v botách, 15. 6. 2009

Představení, které bylo v sobotu 13.6.2009 na otáčivém hledišti, bylo naprosto úžasné!!! Dcera plakát, který ji Kocour Marek ochotně podepsal, nesla ukázat i do školky :o) Děkuji za krásný zážitek.
V. Stulíková

Kocour v botách, 31. 7. 2006

Děkuji touto cestou za vtipnou a veselou pohádku Kocour v botách. Atmosféra dne 29.7.2006 byla nádherná. \"Kocourovi\" sice chvíli trvalo než vtáhl děti do děje, ale nakonec všechny volaly, že \".....to všechno je pána z Nemanic\". Obdivuji herce s jak obrovským nasazením a velkou chutí rozdávají malým divákům radost a dokáží udržet pozornost i těch nejmenších, pro které je \"otáčko\" nezvyklým, ale poutavým prostředím. Ještě jednou díky všem zúčastněným a do další sezony přeji hercům loutkohry stále více spokojených malých i velkých diváků.
Libuše Pravdová


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 8 + 819 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.