Z médií
MF dnes
6. 4. 2017
Týden.cz
6. 2. 2017
Divadlo.cz
6. 2. 2017
Právo
19. 1. 2017
Deník
18. 1. 2017
Deník
2. 1. 2017
Deník
30. 12. 2016
Deník
24. 11. 2016
Deník
24. 11. 2016
seznam.cz
21. 11. 2016
MF dnes
21. 10. 2016
Právo
1. 10. 2016
Blesk.cz
1. 10. 2016
www.budejckadrbna.cz
2. 10. 2016
Deník
23. 9. 2016
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Rusalka, 7. 11. 2016

Středa 10.08. 2016 - Profesionální, naprosto nádherné představení. Kdo nebyl-musí vidět!
Radek Pumr

Baron Prášil, 12. 9. 2016

Včerejší představení Barona Prášila bylo prostě skvělé!!! Chtěli bychom moc poděkovat celému týmu, a hlavně hercům, za jejich skvělé představení a bezvadný zážitek! Fyzický výkon doplněný živou hudbou a zpěvem - klobouk dolů před Vámi všemi. Nemohli jsme si nevšimnout výborného výkonu dvou děvčat - jednou hrající na harmoniku a jiné nástroje, podruhé v převleku jelena - super, byl jako živý, a jejich dalších převleků. Děkujeme :-)
Milada

Pes baskervillský, 8. 9. 2016

Pes baskervillský 1.9.2016 - představení jako vždy nezklamalo !!  Bohužel přeci jenom malou vadu to mělo, bylo po dešti a já seděla v řadě č. 24, celé představení na nás v této řadě chrstala voda ze střechy při každém otočení hlediště. Toto poněkud zmenšilo můj požitek  z tohoto představení. Nešlo by pro příště tu vodu stáhnout?
Daša Šandová

Pes baskervillský, 7. 9. 2016

Pes baskervilský - 4.9.2016 - Děkuji všem aktérům za super podívanou. Pan Roden a Limr - exkluzivní výkon, stejně jako ostatní a tím myslím i koníka a psíka :-). Byl sem poprvé a zrovna jsem jako dárek dostal tento kus, který se jako noční představení do těchto prostor naprosto hodí. Určitě se vrátím, i když vím, že toto překonat bude hodně těžké. Finální rozuzlení, mlha v bažinách, obraz vyjícího psa a za tím vším reálné blesky na obloze. Na to dlouho nezapomenu. Skvělé završení skvělé dovolené. Díky.
Robert Šťastný

Pes baskervillský, 6. 9. 2016

Děkuji za krásné a veselé představení. Pan Roden se své role zhostil naprosto dokonale, kdo zná postavu Sherlocka Holmese, dobře ví, jaký je to podivín-to se panu Rodenovi podařilo ztvárnit znamenitě. Skvělé využití prostoru a přírodních kulis, pro příběh, který má duchařský podtext a odehrává se v noci, bylo otáčivé hlediště jako stvořené. Ještě jednou velké díky za tento skvěle odehraný kus.
Karla

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

Včerejší představení Psa baskervillského mě moc uchvátilo, hlavně kvůli úžasnému výkonu pana Rodena. Zaujala mě i krásná výprava, nápadité, vtipné a vkusné. Moc vám děkuji za tento zážitek. 
Olga Nová

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

Byli jsme v sobotu na psu baskervillském-bylo to zatím nejhezčí představrní,co jsme tam shlédli.ˇUžasný výkon každého herce,p.Roden,Viktor Limr...naprosto úžasný výkon.Chechtali jsme se tak,až nebylo herce slyšet..Děkujeme tvůrcům i hercům.Všem,kdo váháte:neváhejte a jedte:)
Hanka Puntanela

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

Představení nádherné, herci úžasní, Karel Roden fantastický, atmosféra supr, prostě celkově krása!!
Dana Hemrová

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

Dne 1.9.2016 jsme navštívili představení na otáčku. Moc děkujeme za krásně zahájený nový školní rok. Všem se nám moc líbilo. Dcera byla nadšená. Karel Roden nezapřel svůj herecký talent. Děkujeme. 
Pavla a spol.

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

V otáčivém divadla jsem byla poprvé a i když nejsem velkým fandou Sherlocka Holmse, představení bylo ohromující stejně jako výkony všech herců. Jednička pro mě však zůstává Karel Roden, jehož kariéru sleduji už dlouhá léta a velmi ho obdivuji. Nyní jsem si potvrdila, že je to všestranný vynikající umělec.
Dagmar Příbramská

Pes baskervillský, 31. 8. 2016

Dobrý den. Včera jsme byli s manželkou na představení Pes baskervilský a musím říci, že mé očekávání s pesimismem dopředu se nenaplnilo. A jsem rád, tomu že tak bylo. Byl to perfektně připravený a odehraný příběh, který do otáčka zapadl dějem i efekty. Pan Zelenka s paní Šubrtovou odvedli výbornou práci a dějem i humorným příběhem zasadili jeden z největších příběhů Shelocka Homese a do otáčka tak, jako by zde byl od samého začátku. Bravurní výkon herců, kde dominoval Karel Roden a my jsme byli moc rádi, že jsme viděla mistra v akci. On podle mne strhl k perfktnímu výkonu i ostatní kolegy, ale to je můj dojem a jak znám herce Jihočeského divadla, ti před otáčivým hledištěm hrají a jedou vždy na plno, ale tohle bylo opravdu nevídané. Chci poděkovat za další krásné dílo v nádherné přírodní scenérii a všem hercům vyslovuji velkou pochvalu uznání a díky. Chci věřit tomu, že příští rok se v divadle s nejvyšším stropem na světě a pod jasnou oblohou opět setkáme. A že v boji o něj vyhraje zdravý selský rozum a ne panská a nabubřelá pýcha. Děkuji
Ladislav Beran, Volary

Baron Prášil, 31. 8. 2016

Doprovodná hudba v podobě živé kapely super. Otáčení mi nepřišlo moc, já jsem si to užívala. Divadlo a kolotoč dohromady. Příběh krásně pojat, vysvětlen jak pro malě diváky, tak své si našli i ti velcí. Jen ten začátek, než se začlo něco dít, mi přišel trochu dlouhý. 80 %
Klistatko, i-divadlo.cz

Pes baskervillský, 31. 8. 2016

21.8. 2016: OH beru jako určitou atrakci, kde mne baví využití pohybu hlediště, prostoru parku a světel. Pokud se navíc použije dav lidí, ohně, zvířata... pak je to divácky vděčné a více opravdové. To si asi uvědomuje i Petr Zelenka a plně toho využil. Takže v tomto směru jsem si celou inscenaci užil. K tomu obdiv pro J. Suschého z Tábora jako S. H. za jeho energii a soustředěnost. (Druhá strana mince: velký prostor, množství diváků, potřebný způsob herectví, jaké hry či dramatizace zde hrát... Myslím, že je tu větší potenciál než jsou jen komedie.)
Jirkan, i-divadlo.cz

Pes baskervillský, 31. 8. 2016

65%. Hlavní devízou inscenace je nesporný komedieální talent Jiřího Suchého z Tábora, standardní devízou pak okolní přírodní kulisy otáčivého hlediště, které každou větví hrají smysl(upl)ně s sebou.
Helena Grégrová, i-divadlo.cz

Pes baskervillský, 31. 8. 2016

Vydařená adaptace s odkazy na příběhy známého detektiva využívá humoru, jímž se do žánru detektivky jemně naváží a ironizuje ho. S tímto postupem si perfektně rozumí J. Suchý z Tábora, jenž zde mohl předvést svůj komediální talent. Jeho práce s intonací hlasu, s gesty a se schopností i při sebevětších crazy situacích působit přirozeně dodávaly příběhu patřičnou šťávu. Nestrhával ale na sebe pozornost záměrně a neubíral prostor ani V. Limrovi coby Watsonovi. Inscenace maximálně využívá prostředí OH, P. Zelenka vytvořil výtvarně bohatou inscenaci a navíc si dokonale pohrál s atmosférou tajemna. 80 %
Jiří Landa, i-divadlo.cz
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 975 + 9 je: