Z médií
Týden.cz
25. 7. 2017
scéna.cz
24. 7. 2017
Deník
22. 7. 2017
Deník
22. 7. 2017
Deník
21. 7. 2017
zakulturou.cz
20. 7. 2017
scéna.cz
17. 7. 2017
www.operaplus.cz
17. 7. 2017
www.ceskatelevize.cz
17. 7. 2017
www.ceskatelevize.cz
18. 7. 2017
Právo
17. 7. 2017
Deník
17. 7. 2017
www.ceskatelevize.cz
15. 7. 2017
www.rozhlas.cz
16. 7. 2017
Novinky.cz
16. 7. 2017
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Dekameron, 10. 7. 2017

Vážení,včera 8.7.2017 jsme opět navštívili Český Krumlov a Otáčivé hlediště s představením Dekameron. Byl to skvělý zážitek a Vám všem patří velký dík a poklona. Každý rok nám pršelo ale tentokrát vyšlo vše na 100 procent. Přejeme hodně spokojených diváků, (dokonce až z Austrálie) a spoustu nádherných představení. Za Divadelní spolek Stonařov Dana a Ivo Tothovi, Renata a Petr Měrtlovi, Jarda a Lenka Rodovi.

Dekameron, 10. 7. 2017

Děkujeme za skvělý zážitek - opět jste nezklamali!! Bezvadný humor, herci hrající celým srdcem a k tomu povedený teplý večer s ohromným měsícem téměř v úplňku po celou dobu představení...Co více si přát??? Jen tak dál - držíme Vám palce!!
Barbora Halamová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 10. 7. 2017

Skvěle jsme se bavili. A jsme dost dospělí. A žádné děti jsme s sebou neměli.
Blanka Krupková

Dekameron, 4. 7. 2017

30 6. 2017 jseme si užili nádherné představení Dekameron. Vše proběhlo hladce - od nákupu vstupenek přes Jihočeské divadlo (skvělého pana Bartoně) po celkový zážitek z divadelního představení, včetně počasí, které nám pravidelně přeje. Děkuji za celou skupinu 50 osob z Vlašimi, Zruče a okolí. Všichni byli nadšeni.
Eva Dušková

Dekameron, 4. 7. 2017

Poprvé jsem otáčivé hlediště navštívila jako malá holka v roce 1987. Hrála se Jiráskova Lucerna a já byla nadšená a odhodlaná se do Krumlova na "otáčko" vracet. Viděla jsem tam mnoho her a nikdy jsem nebyla zklamaná. Moje očekávání předčilo i zpracování Dekameronu, které jsem navštívila 2. července 2017. Skvělí herci, inteligentní humor, prostě 2 příjemně strávené hodiny, kdy se člověku nechce ani zpátky do reality. Děkuji.
Nela

Pes baskervillský, 26. 6. 2017

Dobrý den, byla jsem u vás 24.6.17 na představení poprvé. Zážitek byl nepřekonatelný, všichni herci byli úžasní a to co předvedl pan Suchý v hlavní roli bylo prostě neuvěřitelné. Děkuji moc za báječný večer.
Martina, Domažlice

Pes baskervillský, 26. 6. 2017

Dne 23.6.2017 jsme s manželem a synem shlédli toto představení a byli jsme nadšení. Všem skláníme hluboký obdiv za skvělé herecké výkony. Vyšlo nám i krásné počasí a herci skvěle zvládli své role a tato hra se perfektně hodila do prostředí, které se v zahradě nachází. Docela jsme se i pobavili a zasmáli a opravdu to stálo za to. Jen možná stojí za zmínku jedna negativní věc a to, že zrovna v tento den se v téže zahradě konala tzv. Barokní noc. Myslím, že to nebylo příliš vhodné jak pro herce tak pro nás diváky, neboť hudba z této akce byla poměrně dost hlasitá a narušovala tak celou hru a kazila tak celou atmosféru. Obzvlášť pro herce to nebylo zrovna dvakrát příjemné. Za zmínku ovšem stojí říct, že i v této situaci se herci dokázali povznést nad celou věcí a zvládli do děje vtáhnout vtipnou poznámkou.....o hlučnosti jakési estrády z dálky a odlehčit tak napětí celé vzniklé situace. Příště by se vedení města mělo nad takovým jednáním zamyslet a včas předejít vzniklým nepříj  emnostem, které nejsou příjemné hercům ani divákům.  Hru vřele všem doporučuji.
Martina s rodinou

Pes baskervillský, 26. 6. 2017

Včera jsme navštívíli představení Psa baskervillského a odcházeli jsme naprosto nadšeni. Jiří Suchý z Tábora předvedl vynikající výkon a skvělý komediální talent a také ostaní herci zaslouží veliké uznání. Děkujeme.
Kratochvílovi

Pes baskervillský, 19. 6. 2017

Ve čtvrtek jsme navštívili představení Pes baskervillský. Byli jsme nadšeni stejně jako vloni z Robina Hooda. Všichni učinkující si zaslouží obdiv za své výkony. Děkujeme
Sedláčková

Pes baskervillský, 14. 6. 2017

Spolu s manželkou sme nedávno oslávili už 40.výročie spoločnej cesty životom. Zaumienili sme si, že si pri jubileu venujeme zážitkový program. Mali sme už dlhšie naplánovaný pobyt v Českých Budejoviciach. Keďže sme milovníci divadla, tak sme túžili v rámci nášho programu navštíviť aj nejaké kultúrne podujatie, ideálne divadelné predstavenie. Ja sám som kedysi dávno (1963-1966) často navštevoval Juhočeské divadlo, na ktoré mám pekné spomienky. Vyvrcholením nášho pobytu v nádhernom juhočeskom kraji, aj vďaka Vám, tak bolo výnimočné divadelné predstavenie v Českom Krumlove. Tento jedinečný zážitok nám natrvalo zostane v pamäti a určite si pritom spomenieme aj na Vás. Aj keď v ten večer v hlavnej úlohe nehral Karol Roden, nijako to neovplyvnilo celkový umelecký zážitok z predstavenia. Aj v tomto prípade platí, že nie sú veľké alebo male role, ale len malí a veľkí herci. Celý herecký súbor odohral toto predstavenie s maximálnym nasadením, čo dnes nie je vždy samozrejmosť. Takže poďakovanie patrí aj všetkým účinkujúcim. Náš výlet dopadol nad očakávanie a určite sa do tohoto kraja radi vrátime.
Viera a Milan Žilavý

Pes baskervillský, 14. 6. 2017

Příjemná letní podívaná. Krumlovský Pes baskervillský je spíš komedií než detektivkou, přesto mu nechybí atmosférické scény, které jsou výsledkem chytrého využití prostředí zámeckých zahrad. Zelenka si pohrává s detektivními klišé a daří se mu dostat do ponurého případu spoustu humoru, aniž by tím narušil strukturu příběhu. Oproti předloze Sherlock vyřeší dokonce ještě další dva případy. J. Suchý z Tábora prokazuje svůj výrazný komický talent a cit pro situační i konverzační humor, Holmes je v jeho podání spíš podivín než génius. Velmi dobří jsou i V. Limr, H. Dvořáková či P. Oubram. 80 %
Lukáš Dubský, i-divadlo.cz

Rusalka, 7. 11. 2016

Středa 10.08. 2016 - Profesionální, naprosto nádherné představení. Kdo nebyl-musí vidět!
Radek Pumr

Baron Prášil, 12. 9. 2016

Včerejší představení Barona Prášila bylo prostě skvělé!!! Chtěli bychom moc poděkovat celému týmu, a hlavně hercům, za jejich skvělé představení a bezvadný zážitek! Fyzický výkon doplněný živou hudbou a zpěvem - klobouk dolů před Vámi všemi. Nemohli jsme si nevšimnout výborného výkonu dvou děvčat - jednou hrající na harmoniku a jiné nástroje, podruhé v převleku jelena - super, byl jako živý, a jejich dalších převleků. Děkujeme :-)
Milada

Pes baskervillský, 8. 9. 2016

Pes baskervillský 1.9.2016 - představení jako vždy nezklamalo !!  Bohužel přeci jenom malou vadu to mělo, bylo po dešti a já seděla v řadě č. 24, celé představení na nás v této řadě chrstala voda ze střechy při každém otočení hlediště. Toto poněkud zmenšilo můj požitek  z tohoto představení. Nešlo by pro příště tu vodu stáhnout?
Daša Šandová

Pes baskervillský, 7. 9. 2016

Pes baskervilský - 4.9.2016 - Děkuji všem aktérům za super podívanou. Pan Roden a Limr - exkluzivní výkon, stejně jako ostatní a tím myslím i koníka a psíka :-). Byl sem poprvé a zrovna jsem jako dárek dostal tento kus, který se jako noční představení do těchto prostor naprosto hodí. Určitě se vrátím, i když vím, že toto překonat bude hodně těžké. Finální rozuzlení, mlha v bažinách, obraz vyjícího psa a za tím vším reálné blesky na obloze. Na to dlouho nezapomenu. Skvělé završení skvělé dovolené. Díky.
Robert Šťastný
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 1042 + 3 je: