Z médií
Českokrumlovský týden
17. 7. 2019
Tanecnimagazin.cz
16. 7. 2019
Týden
15. 7. 2019
Scéna.cz
15. 7. 2019
Deník.cz
12. 7. 2019
Haló noviny
10. 7. 2019
Jccr.cz
8. 7. 2019
ijournal.cz
7. 7. 2019
Tanecnimagazin.cz
4. 7. 2019
Českobudějovický týden
3. 7. 2019
Aplausin.cz
3. 7. 2019
Bulvar24.cz
2. 7. 2019
Operaplus.cz
2. 7. 2019
Seznamzpravy.cz
30. 6. 2019
Rádio Blaník
28. 6. 2019
starší >>
Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

_Dekameron, 19. 7. 2019

Již podruhé za naši každoroční pravidelnou návštěvu vašeho divadla v posledních 10 letech jsme shlédli predstaveni Decameron (18.7.) a bylo to OPĚT ÚŽASNÉ! Zvlášť kněz Bartolomeo v podání pana Kupky byl skvělý, všichni herci hráli s velkým nasazením, scéna, masky, vtip...prostě nádhera.Těšíme se, že příští rok budete mít nějaké nové činoherní představení, které jsme ještě neviděli.

Alena Čípová

Ztracený svět, 18. 7. 2019

Představení Ztracený svět je další „bonbónek“ z dílny Malého divadla. Byla jsem nadšena z výkonu celého souboru zjevně doplněného o externisty, z výpravy… ale hlavně (!) z pravěkých potvor i potvůrek. Jejich tvůrci skládám hluboké uznání. Tipla bych si, že, víceméně bez nadsázky, je to světová rarita. Prostě dokonalé. Díky! LMM

Ludmila Magdalena Maršíková

Ztracený svět, 17. 7. 2019

Z představení jsme byli nadšeni i přes to, že jsme trošku zmokli. Nádherný zážitek pro děti i pro dospělé. Doporučuji! KU RU PI!
 

Honza

_Dracula, 16. 7. 2019

Bylo to úžasné, krásný zážitek. Jen jsem si myslela, že herci mají mikrofony. Zvuky jako štěkot psů, poplašné zařízení auta, přestavování kulis, hodně divadelní prožitek ruší. Kdo špatně slyší, tak někdy asi neslyšel. I přesto nádhera.

Vykoukalová

_Dracula, 12. 7. 2019

Jestli mohu něco říct tak jen to že to bylo to nejúchvatnější představení co jsem kdy viděla. Mělo to snad všechno co má správná hra tohoto typu co by měla mít. Napětí, trocha děsu, romance atd. A Herci byli výborní. Velice mě uchvátilo použití mlhy, světel a krásných kostýmů. Líbilo se mi časté měnění scény namísto zdlouhavých a nudných scén. Zkrátka této hře bych dala plný počet hvězdiček. Byl to nezapomenutelný zážitek.
 

Ema

_Dracula, 8. 7. 2019

Opět skvělá podívaná dua M. Glasera a O. Šubrtové, kteří mají prostě Krumlovskou točnu v krvi. Děkujeme ansamblu JČD za nádherný večer. 95 %

Miysak, i-divadlo.cz

Divotvorný hrnec, 21. 6. 2019

Dobrý den, každý rok se stane, že navštívíme s manželkou otáčivé hlediště v Č.Krumlově. Letos jsem si myslel, že z finančních důvodů to asi nebude. Ale když jsem slyšel v rádiu, že Otáčivé hlediště začíná svou sezonu Divotvorným hrncem tak jsem začal počítat. A nakonec jsem se rozhodnul, že bez mála tu desetinu ze svého důchodu si ukrojím a podívali jsme se na internet a opravdu jsme našli snad dvě poslední místa, která byla vedle sebe. A tak jsme opravdu 12.6. usedli na naší oblíbenou scénu. Pro mě to byl opravdu neuvěřitelný zážitek jelikož jsem jako dítě poslouchal Čochtana a ty neuvěřitelně krásné melodie s nádhernými texty poslouchal jako malý kluk ještě na těch tvrdých deskách. Říkal jsem jim ,,ty kamenné desky". Tehdy v podání nenapodobitelného Jana Wericha. A tak jsem byl zvědavý jak se s tímto kusem zhostí herci našeho Jihočeského divadla. A opravdu to bylo nádherné a já jak jsem v pokročilém věku tak jsem snad celý průběh musel skrývat slzy dojetí. Ještě jednou děkuji.

Karel Žahour

Divotvorný hrnec, 13. 6. 2019

Tak zase po roce u vas, mile otacko. Na nejmilejsi kousek, ktery jsme u vas za ta leta videli. Tentokrat jiz podruhe, myslim, ze poprve to bylo pred peti lety s Ondrejem Veselym v hlavni roli. Pocasi krasne, hostesky usmivajici se, jasmin vonavy az k opojeni, barevne kostymy, co je miluju, prtata, co skotaci po loukach a kazdyho jednoho bych si chtela vzit domu, a pak samozrejme vykony vsech ucinkujicich - opet nezapomenutelny vecer. Martin Hruska - milacek divaku, charisma bijici na dalku, perfektni vyslovnost, sila hlasu, melodicnost... a Miloslav Vesely - ani o tech par let starsi neztratil nic oproti puvodni verzi, kterou jsem u vas videla. Miluju ho! Zuzana Benesova, ac jsem dosud neznala, krasne vyzpivana, usmevava, lehce uveritelna a prekrasna. A pak Jan Kriz - sympatak jak v Kalichu, tak tady v tech modrych dzinach, s hlasem jak zvon. Ale, ve vsi ucte, stin Ondreje Veseleho bohuzel neprekrocil. Dekujeme! Vratime se zas!

Sarka

Divotvorný hrnec, 10. 6. 2019

Dobrý den, v neděli 9. 6. jsme navštívili představení Divotvorný hrnec a byli jsme nadšeni. Představení má hravost a lehkost Osvobozeného divadla. Živý orchestr ještě umocnil zážitek a všichni účinkující byli úžasní. Všm moc děkujeme za krásný večer. Vraceli jsme se domů spokojení a veselí. :-)

Tereza Pruchová

_Dracula, 24. 1. 2019

Podobenství o démonu s vizáží váženého hraběte zase jednou nabylo na aktuálnosti, akcentováno to mohlo být více. Na aplaudovaném výsledku exteriérové inscenace je znát dlouholetá zkušenost Martina Glasera s možnostmi otáčivého hlediště a jeho přírodního okolí. Divadelní prostředky se zde přibližují těm filmovým, přesvědčivě je stavěna temná atmosféra, i se špetkou humoru. Vše nabere spád od prvních replik a snad jen závěr nedosáhl té správné gradace. Mezi přednosti inscenace patří vedle obdivuhodné koordinace všech složek také svícení nebo individuální výkony K. Janovičové a B. Kaňokové. 75 %

Michal Novák, i-divadlo.cz

Pes baskervillský, 18. 10. 2018

Moc děkujeme za krásné představení Pes baskervillský s Karlem Rodenem v hlavní roli :) Úžasná komedie, skvěle obsazená, no prostě zážitek..... Doufám, že se ještě podíváme do Českého Krumlova a na Otočné hlediště. Děkujeme.

 

Mirka Svozilová

_Dracula, 4. 10. 2018

Inscenace se povedla. Nádherně zapadá do zámecké zahrady a sympaticky splňuje očekávání pro letní divadelní produkci. Věřím, že atmosféra vás naprosto pohltí. 80 %

Lukáš Holubec, i-divadlo.cz

Ztracený svět, 4. 10. 2018

Píšu se zpožděním, ale musím Vás pochválit. Dinosauří modely byly skvěle udělané a představení jsem si užil. Díky 

David

Ztracený svět, 3. 10. 2018

Byli jsme na letošním posledním představení a přestože už jsme byli všichni dospělí, překvapilo nás, jak skvěle to bylo pojaté. Naprosto úžasné a působivé loutky, zejména "nástup" velociraptorů byl dokonalý a zapůsobil naprosto přesně (některé děti v řadě před námi se opravdu vyděsily :-)). Jen by asi bylo vhodné trošku lépe rozlišit "pravého" a "umělého" tyranosaura, protože jsem si toho, že je jeden z nich skvrnitý prakticky nevšimla. A také smekám nad skvělou improvizací ve chvíli, kdy kdosi ve městě spustil ohňostroj, který představení docela rušil. 

Dana

Ztracený svět, 18. 9. 2018

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za nádherný zážitek, jakým bylo večerní představení Ztracený svět, které jsem měla možnost v neděli se synem shlédnout „na točně“. Počasí nám přálo a tím, že bylo představení večer, mělo úžasně podmanivou atmosféru.
Děkuji za skvělý nápad, úžasné provedení, profesionální práci všech, byla to opravdu paráda! 
Moc jsme si to užili, moc díky všem, kteří se podíleli na tom, aby vše klaplo. Když jsem zavřela oči a nechala na sebe působit atmosféru a zvuky, byla jsem kdesi v Amazonii na náhorní plošině i s dinosaury (a trochu se i bála), prostě fakt super! 

 

Eva Hejduková
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 4 + 725 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.