Otáčivé hlediště - Červenec 2019
Pondělí
1.7.
 
Úterý
2.7.
21:30
Bram Stoker
horor
Středa
3.7.
21:30
Bram Stoker
horor
Čtvrtek
4.7.
21:30
Bram Stoker
horor
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Pátek
5.7.
21:30
Bram Stoker
horor
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Sobota
6.7.
21:30
Bram Stoker
horor
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Neděle
7.7.
 
Pondělí
8.7.
 
Úterý
9.7.
 
Středa
10.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
Čtvrtek
11.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Pátek
12.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Sobota
13.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Neděle
14.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Pondělí
15.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
Úterý
16.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
Středa
17.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Čtvrtek
18.7.
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
 
Pátek
19.7.
 
Sobota
20.7.
21:30
Martin Glaser - Olga Šubrtová
komedie
 
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Neděle
21.7.
16:00
A. C. Doyle / Z. Jecelín
dobrodružná podívaná pro celou rodinu
Pondělí
22.7.
 
Úterý
23.7.
 
Středa
24.7.
21:30
P. I. Čajkovskij
pohádkový příběh na špičkách
PREMIÉRA
Čtvrtek
25.7.
21:30
P. I. Čajkovskij
pohádkový příběh na špičkách
Pátek
26.7.
21:30
P. I. Čajkovskij
pohádkový příběh na špičkách
Sobota
27.7.
21:30
P. I. Čajkovskij
pohádkový příběh na špičkách
Neděle
28.7.
21:30
P. I. Čajkovskij
pohádkový příběh na špičkách
Pondělí
29.7.
 
Úterý
30.7.
 
Středa
31.7.