Prodej vstupenek na Otáčivé hlediště již od 1. října!

Tweetněte nás!

Vážení diváci, 1. října zahajujeme prodej vstupenek na unikátní plenérovou scénu Otáčivé hlediště v Českém Krumlově.

A na co se můžete těšit? Kromě představení, která již možná z Otáčivého hlediště znáte - komedie W. Shakespeara Jak se vám líbí, legenda o zbojníkovi Robin Hood, Leoncavallova opera Komedianti - to budou především tři nové premiéry!

Léto na Otáčivém hledišti začne premiérou činoherního souboru s názvem DEKAMERON, komedií podle stejnojmenné slavné předlohy Giovanniho Boccaccia. Operní premiérou bude neméně slavný hudební příběh RIGOLETTO z pera G. Verdiho, jehož hudebního nastudování se ujme argentinský dirigent a skladatel Mario De Rose, generální hudební ředitel Jihočeského divadla. Baletní soubor nově před točnou představí v choreografii Attily Egerháziho nejslavnější příběh lásky dramatika W. Shakespeara - ROMEA A JULII.

Navíc operu KOMEDIANTI uvedeme ve dvou blocích. Na přelomu června a července se hlavní role ujme čínský tenorista WeiLong Tao a ve třech představeních na konci srpna se můžete těšit opět na argentinskou pěveckou hvězdu Josého Curu!

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Jak se vám líbíOtáčivé hlediště Český Krumlov / Jak se vám líbíOtáčivé hlediště Český Krumlov / Robin HoodOtáčivé hlediště Český Krumlov / Robin HoodOtáčivé hlediště Český Krumlov / KomediantiOtáčivé hlediště Český Krumlov / KomediantiOtáčivé hlediště Český Krumlov / KomediantiOtáčivé hlediště Český Krumlov / Komedianti