premiéra: 10. 6. 2006
 
Dramaturgie Zdeněk Jecelín
Pohybová spolupráce Zdeněk Mládek
Asistent režie Nikola Studihradová

 
Z vašich ohlasů

Kocour v botách, 19. 6. 2012

Měli jsme smůlu, že dnes ráno docela dost pršelo, ale i přes nepřízeň se dopolední představení konalo. Chvilkami přibíhaly dámy s deštníky alespoň pro kapelu. Ale déšť po chvíli ustal a všichni si pohádku užili, děti se bavily a já brečela smíchy :-) Kocour byl naprosto úžasný. Byli jsme i vloni na Cestě kolem světa a příští rok půjdeme jistě zas. Všem vřele doporučuji.
Jana Saitlová

Kocour v botách, 15. 6. 2009

Představení, které bylo v sobotu 13.6.2009 na otáčivém hledišti, bylo naprosto úžasné!!! Dcera plakát, který ji Kocour Marek ochotně podepsal, nesla ukázat i do školky :o) Děkuji za krásný zážitek.
V. Stulíková

Kocour v botách, 31. 7. 2006

Děkuji touto cestou za vtipnou a veselou pohádku Kocour v botách. Atmosféra dne 29.7.2006 byla nádherná. \"Kocourovi\" sice chvíli trvalo než vtáhl děti do děje, ale nakonec všechny volaly, že \".....to všechno je pána z Nemanic\". Obdivuji herce s jak obrovským nasazením a velkou chutí rozdávají malým divákům radost a dokáží udržet pozornost i těch nejmenších, pro které je \"otáčko\" nezvyklým, ale poutavým prostředím. Ještě jednou díky všem zúčastněným a do další sezony přeji hercům loutkohry stále více spokojených malých i velkých diváků.
Libuše Pravdová