Dávku smíchu zažijete na OH 2019

Tweetněte nás!

Od srdce se zasmějete na Otáčivém hledišti i v sezóně 2019. Činoherní soubor sice napřed trochu vyděsí, ale hned vzápětí chystá dvě komedie. V průběhu léta na točně pobaví i dobrodružná podívaná pro celou rodinu. 

Činoherní soubor si stejně jako v letošním roce vybral jako první inscenaci horor Dracula, B. Stokera. Draculu diváci spatří ve dnech 18. 6. až 6. 7. 2019. Noční park ve spojení s temnou atmosférou transylvánských lesů slibuje napínavou a romantickou atmosféru. Na koho se těšíte nejvíce? Na děsivého Draculu, krásnou Mínu, působivého Jonathana Harkera, půvabnou Lucy, blázna, lékaře nebo například na tři svůdné upírky?

Velice oblíbený je i Dekameron, na který se můžete těšit od 10. 7. do 20. 7. 2019.

Dekameron, je komedie o lásce, žárlivosti, intrikánech a napálených, s nečekanými zvraty a překvapením od autorů Martina Glasera a Olgy Šubrtové, podepsaných pod diváckými hity Tři mušketýři, Robin Hood nebo Ženy Jindřicha VIII. Z našeho Dekameronu vás zaručeně bude “pobolívat“ bránice!

Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák málem král(em)
Tuto komedii si oblíbíte na točně od 20. 8. do 1. 9. 2019.
Příběh o záletném králi Jindřichovi, jeho šesti ženách, zrádném rádci a královu dvojníkovi, který způsobil neuvěřitelné věci, pobaví každého diváka.

Do Ztraceného světa plného obřích ještěrů se přenesete s Malým divadlem. Pravěkou Amazonii zažijete před točnou od 19. 6. do 8. 9. 2019. Neskutečná podívaná ztrhne celou rodinu!

Vstupenky na představení v prodeji od 1. 10. 2018.